USB Hamilelik Testi

p-teqArtık her şeyimizin USB ile üzerinden çalışan versiyonları yapılır oldu. Son nokta da USB üzerinden hamilelik testi. Uygulama evde yapılan klasik hamilelik testleriyle aynıymış sadece neticeyi görmek için usb’ye takmanız gerekiyor kısa bir bilgi almak için ekrana bakmak yeterli diye düşünüyorum.Fiyatı ise sadece 17 $.

Aygıtın bir ucunda bulunan emici test
çubuğunun üzerine idrarınızı yapmanız gerekiyor. Ancakbundan sonrası tümüyle farklı. Aygıtın öteki ucunda bulunan kapağı açtığınızda (karıştırılmaması için aygıtın üzerinde açıkça belirtiliyor) USB bağlantı fişi bulunuyor. Aygıt bilgisayara takıldığında, idrarı incelemeye başlıyor. Test kitinin içind, minyatür bir kütle tayfölçeri bulunuyor vebu tayfölçer idrardaki çeşitli hormonları saptıyor.

Bu sayede , yalnızca hamile olup olmadığınızı değil, hamile kalmak için uygun dönemde
olup olmadığınızı da bilgisayar ekranından görebiliyorsunuz. Hormon düzeylerini grafik olarak görmek de mümkün.

PTeq bu testleri %99 duyarlılıkla yapabiliyor.Aygıtın üzerinde bulunan LCD ekranda üç farklı sembol bulunuyor. Bunlar, testin sonucuna göre kullanıcıyı bilgilendirmek için.

Bebek sembolü yanarsa hamilesiniz; üzerinde “x” bulunanbebek sembolü yanarsahamile değilsiniz;yanında “+” bulunn bebek sembolü yanarsa birden fazla bebeğe hamilesiniz anlamına geliyor. Bunun yanında ekranda tahmini doğum tarihinizi de gösteriyor.

p-teq_embed

Yukarıdaki örnek bir sonucu görebilirsiniz.Cihazınız bilgisayara taktıktan sonra idrar bir spektrograf oluşturma özelliğiyle electrospray iyonlaşma süreci başlar. Önceden verileri inceledikten sonra takvim net böylece kütle spektrometresi yazılımı sonra da hormon düzeyleri analiz verecektir. hCG saptanmasında% 99 doğruluk. Bilginize, PTeq Leopard de dostudur.

Be Sociable, Share!
Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.