Bebeğinizi Korumaya Anne Karnında Başlayın!

belly-armorBilinen bir gerçek var ki gelişen teknoloji insan dışı çevre varlıklarını (balinalar arılar vb. gibi) kötü etkilediği gibi düşünülünce insanlara da inanılmaz zararlı olabiliyorlar. (Yüksek sar değerlerinin kanser yapması vb.) Tabii bu zararlardan en çok etkilenenlerde bebekler oluyor. Ama ya anne karnındakiler?

belly-armor-luxeBirileri daha bunu düşünmüş olacak ki şuan size tanıttığım ürünü geliştirmişler. Belly Armor adındaki ürün ele aldığımız bu zararlı etkenlerin anne karnındaki embriyoya zarar vermesini engelliyor. RadiaShield denilen bir malzemeyle kaplanmış ürün elektromanyetik alanların fetüse zarar vermesini engelliyor. Kullanıldığında % 99,9 luk bir koruma sağlayan Belly Armor iki farklı şekilde satışa sunulmuş. İsterseniz örtü gibi olan iki modelden birini alıp üstünüze örtebilir, isterseniz de tişört gibi olanı günlük yaşamınızda giyebilirsiniz. Belly Armor la yeni doğanların sağlıklarını güvence altına alabilmek ebeveynler için gerçekten rahatlatıcı.

Eğer siz de gerçekten bu tehlikenin farkındaysanız ya da bulunduğunuz alanda birçok elektromanyetik saldırının tesiri altındaysanız ürün 70$ gibi bir fiyatla bu adresten temin edilebilir

Be Sociable, Share!
Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.