Yeni Öğretim Yılında okul çantanız Tamek’ten hediye!

CANTA2-221x300Tamek’ten çocuklara yeni öğretim yılı hediyesi: Looney Tunes karakterli okul çantası Tamek, eylül ayı boyunca çocuklara özel hazırladığı, Tamek Kids ürünlerinden oluşan okul kolisinden alan herkese Tamek Kids ambalajlarını da süsleyen Looney Tunes çizgi film kahramanlı çantalardan hediye ediyor.

Türk gıda sektöründe yıllardır kalite ve güven ile özdeşleşen Tamek, yeni öğretim yılında öğrencilere,  çocukların çok sevdiği ünlü çizgi film karakterleri Tazmanya Canavarı, Sylvester, Tweety, Bugs Bunny’li okul çantaları hediye ediyor. Tamek Kids ürünlerinden oluşan okul kolisinden alan herkes, eylül ayı boyunca,  kız ve erkek çocuklara özel pembe ve mavi renkte üretilen Looney Tunes çizgi film kahramanlı okul çantalarına sahip olacak.

Öğretim yılı boyunca beslenme çantalarının vazgeçilmezi olacak özenle seçilen meyvelerden üretilen Tamek Kids ürün yelpazesinde % 100 elma suyu, portakal nektarı, kayısı nektarı, şeftali nektarı, vişne nektarı, , portakal – havuç – limon meyveli karışık içecek ile karışık meyve nektarı bulunuyor.

* Hediye çantalarımız stoklarla sınırlıdır.

TAMEK

En gelişmiş teknolojiyi kullanarak yerli ve yabancı pazarlara konserve, hazır yemek ve meyve suyu sunan TAMEK Gıda, 1955 yılında kurulmuştur. Bursa-Demirtaş, Bursa-Karacabey, Balıkesir-Kızıksa, Manisa-Salihli’de bulunan fabrikalarında üretilen domates ve biber ürünleri, salça, mayonez, hazır yemek, sebze konserveleri, haşlanmış baklagiller, reçel, marmelat, meyve suyu, meyve suyu konsantreleri başta ABD, Kanada ve Avrupa Birliği ülkeleri olmak üzere 50′nin üzerinde dış pazara ihraç edilmektedir.

TAMEK’İN İLKLERİ

  • 1958 yılında Türkiye’nin ilk Ketçap ve Domates Suyu üretimi TAMEK tarafından üretildi.
  • 1959 yılında TAMEK Türkiye’de ilk hazır yemek ve dolma üretimini gerçekleştirdi.
  • 1963 yılında TAMEK meyve suyu üretimi başladı ve ünlü kahverengi şişeler pazara sunuldu.
  • 1974 yılında TAMEK Türkiye’nin ilk haşlanmış bakliyatları üretti.
  • 1990 yılında domates püresi ilk defa TAMEK tarafından pazara sunuldu.
  • 1992 yılında Türkiye’de ilk diyabetik reçel üretimi TAMEK tarafından yapıldı.
  • 1993 yılında TAMEK Türkiyenin ilk teneke kutulu meyve suyunu üretti.
  • 2000 yılında karton kutuda ilk salça TAMEK tarafından üretildi.

Bilgi için: Deniz Can Kadagan

Team İletişim ve Danışmanlık
deniz.can@teamiletisim.com
Tel: 0 212 270 50 42

Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir