Bebeğinizin günlük bakımı için Mustela avantajını kaçırmayın!

Mustela-Vitamin-Barrier-Pisik-Engelleyici-KremBebeğinizin cilt yapısına ve ihtiyaçlarına uygun özel ürünler geliştiren Mustela, günlük bakım için kullanacağınız pratik ve etkili çözümler sunuyor. Bebeğinizin banyosu için Dermo-Cleansing Şampuan, günlük temizlikte ve özellikle bez değiştirirken kullanacağınız PhysiObébé Durulama Gerektirmeyen Temizleyici Sıvı ve pişiklere karşı en önemli koruyucunuz Vitamin Barrier Pişik Kremi bebeğinizin günlük bakımında size yardımcı oluyor. Eylül ayı boyunca bu ürünleri bir arada aldığınızda hem %15 indirimden yararlanıyorsunuz hem de bebeğiniz için hazırlanan hediyeye sahip oluyorsunuz!

Doğumdan itibaren kullanabileceğiniz Mustela Dermo-Cleansing Saç ve Vücut Şampuanı, bebeğinizin saç derisini ve vücudunu yumuşak ve özenli bir biçimde temizliyor. Sabun içermeyen formülü ve içeriğindeki Hindistan cevizi özü sayesinde bebeğinizin cildini tüm istenmeyen maddelerden arındırırken kurutmuyor. B5 vitamini ile cildi yumuşatarak tahriş oluşumunu engelliyor. Göz yakmayan Dermo-Cleansing Şampuan ile bebekler banyoya doymuyor.

Mustela PhysiObébé Durulama Gerektirmeyen Sıvı Temizleyici, bebeğinizin cildini tek adımda ve kolayca temizleyebilmenizi sağlıyor. Hem bez bölgesinde hem de yüz için kullanabileceğiniz PhysiObébé, hassas bölgeleri yumuşak ve etkili bir biçimde temizliyor. Alkol ve sabun içermeyen formülü, cildin yağ ve su dengesini bozmuyor. İçeriğinde bulunan Aloe Vera ve Allantion sayesinde bebeğinizin cildini nemlendiriyor, yumuşatıyor ve rahatlatıyor. Mustela’ya özgü bebek kokusu ile bebeğinizin cildinde temiz ve taze bir his bırakıyor. Bir parça pamuk yardımı ile uygulalan PhysiObébé, durulama gerektirmediği için çok pratik.

Mustela Vitamin Barrier Pişik Kremi, çinko oksitin bariyer oluşturucu etkisi sayesinde bebeğinizin bez bölgesinde oluşan tahrişlere karşı koruyucu bir tabaka oluşturuyor. B5, F vitaminleri ve Shea Butter içeren formülü pişik oluşumunu ve tahrişi azaltmaya yardımcı oluyor. Her bez değişimi sırasında kullanabileceğiniz Vitamin Barrier Pişik Kremi, bebeğinizin cildini nemlendirerek ve yumuşatarak Mustela’ya özgü temiz bebek kokusu ile sarıyor.

Mustela Bébé serisinden bebeğinizin günlük bakımı için en büyük yardımcılarınız olan bu ürünlerin avantajlı kampanyasını kaçırmayın. Siz de hemen Mustela yetkili eczanesine uğrayın ve bu avantajdan yararlanın!

 

Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir